در صورتی که وبلاگ شما در مرورگر internet explorer نصفه  لود میشه این یادداشت را بخوانید:

احتمالا شما مطالب خود را اول در نرم افزار WORD می نویسید و بعد آنرا با عمل copy-paste وارد ادیتور پرشین بلاگ میکنید و دکمه ارسال مطلب را میزنید تا مطلب منتشر شود. 

مشکل از اینجا شروع میشود که نرم افزار ورد یکسری کدهای HTML اضافی را در هنگام کپی کردن همراه مطلب شما ، وارد ادیتور پرشین بلاگ میکند. وقتی این مطلب در وبلاگ شما منتشر میشه با کدهای قالب شما مشکل پیدا میکند و باعث میشه تا وبلاگ شما از اون مطلب به بعد دیگه لود نشه .

راه حل : مطلب را در ورد copy کنید . اما برای paste کردن در پرشین بلاگ، ابتدا دکمه ی انتقال مطلب از ورد را که در تولبار ادیتور قرار دارد بزنید. یک صفحه ی کوچک باز میشود. حال مطلب خود را اینجا paste کنید تا بصورت استاندارد وارد پرشین بلاگ شود:

 

راه حل دوم : وقتی مطلب خود را در ورد نوشتید ، آنرا copy کنید و در برنامه نوت پد (notepad) آن را paste کنید. حالا دوباره مطلب را از notepad کپی کنید و در ادیتور پرشین بلاگ paste کنید.  با اینکار کدهای اضافی HTML که ورد میسازه ، از مطلب شما جدا میشوند و متن خالص - حتی بدون رنگ و اندازه متن - وارد ادیتور پرشین بلاگ میشود. حالا شما میتوانید رنگ متن را در ادیتور تغییر دهید و یا لینک خاصی را به مطلب خود اضافه کنید و بعد مطلب را منتشر کنید. 

اگر وبلاگتون نصفه لود میشه باید پست هایی رو که قبلا مستقیم مطلب را در آنها paste کرده اید باز کنید و سپس مطالب را Cut کنید و بعد با یکی از دو روش بالا دوباره مطلب را در ادیتور وارد کنید و ذخیره نمایید تا مشکل نمایش حل شود.