بازیابی رمز عبور سایت پرشین استت

ممکن است شما کاربر سایت پرشین استت رمز عبور خود را فراموش کرده باشید. برای بازیابی رمز عبور خود کافیست به روش زیر عمل کنید.

ابتدا به روش زیر صفحه ی بازیابی رمز عبور یا همان فورگت پسورد بروید.

بعد از ورود به صفحه ی جدید از شما اطلاعات دسترسی که که هنگام ثبت نام داده اید خواسته می شود . شما در کادر مخصوص به آدرس ایمیل ؛ آدرس ایمیل خصوصی خود را وارد می کنید و در کادر مربوط به نام کاربری ؛ آن نام کاربری که برای ورود استفاده می کرده اید را وارد می کنید .

بعد از زدن دکمه ی ارسال پیغامی به شما نمایش داده می شود که کلمه ی عبور شما به آدرس ایمیل وارده ارسال شده است . در صورتی که ایمیل را در اینباکس خود نیافتید در پوشه ی جانک یا اسپم بدنبال آن بگردید. 

چند تذکر

در صورتی که با دیدن این پیغام شما ایمیلی برای بازیابی پسورد خود دریافت نکردید لطفا با ارسال آدرس ایمیل خصوصی و نام کاربری و ارسال اسکن از کارت ملی خود و یک شماره ی تماس برای ما به آدرس ایمیل پشتیبانی پرشین استت که در زیر آمده است ارسال کرده و منتظر دریافت رمز عبور جدید از پشتیبان باشید .

در صورتی که نام کاربری و یا ایمیل خصوصی خود را فراموش کرده اید با  ارسال اسکن از کارت ملی خود و یک شماره ی تماس برای ما به آدرس ایمیل پشتیبانی پرشین استت که در زیر آمده است ارسال کنید و منتظر دریافت نام کاربری و یا ایمیل خصوصی جدید از پشتیبان باشید . در این روش شما باید یکی از اطلاعات ثبتی را داشته باشید.

آدرس ایمیل پشتیبانی پرشین استت 

support@persianstat.com

در صورتی که با آمار گیر پرشین استت در وبلاگ خود مشکل دارید آن را با پشتیبان پرشین بلاگ به آدرس زیر درمیان بگذارید .

support@persianblog.ir

لطفا در هنگام ارسال ایمیل از عنوان مناسب برای ایمیل خود استفاده کنید.

/ 0 نظر / 564 بازدید