ارسال مطلب

پس از اینکه وارد شدید روی لینک ارسال مطلب جدید کلیک کنید تا وارد صفحه ارسال مطلب شوید. هر مطلب یک عنوان و یک متن دارد که در صفحه مشخص شده است. زیر هر مطلب جای وارد کردن 4 کلمه کلیدی هست. کلمات کلیدی برای دسته بندی مطالب استفاده میشوند.

 

مثلا وقتی یک مطلب در مورد  گوگل می نویسید میتوانید از تگ های "اینترنت" و "موتور جستجو" برای مطلب مربوطه استفاده کنید. با اینکار دو دسته بنام هایی که نوشته اید در وبلاگتان ایجاد میشود و این مقاله در هر دو دسته ، قرار میگیرد.

زیر کلمات کلیدی، لینکی با عنوان درج ادامه مطلب می بینید که به شما امکان این را میدهد که  مطلب خود را دو قسمتی کنید. تا بینندگان وبلاگتان بخش اول را که در ادیتور بالایی نوشته اید در صفحه اول بخوانند و ادامه آنرا در صفحه دیگری . این صفحه دیگر در اصل صفحه دائم آن یادداشت است که تمام مطلب را کامل نشان میدهد.

 لینک بعدی که در زیر لینک ادامه مطلب میبینید، نمایش جزئیات است .در بخش جزئیات میتوانید تاریخ و ساعت ارسال مطلب را مطابق میل خود قرار دهید.

همانطور که میدانید ، خوانندگان وبلاگ شما میتوانند برای هر مطلب شما ، نظر بدهند . اگر مایلید که امکان نظر دادن برای یک یادداشت خاص، غیرفعال باشد، آنرا در بخش نمایش جزئیات می توانید تنظیم کنید. با زدن دکمه ارسال ، مطلب شما در وبلاگتان ارسال خواهد شد.

/ 362 نظر / 30 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شمس

باسلام و عرض ادب مدتی ست هر پست جدیدی که می گذارم نمایش داده نمی شود ایمیل هم که می زنیم مدام این پیام داده می شود خطا در ارسال پیام که چیز بعیدی ست ... لطفاً راهنمایی فرمایید.

اکنلو

بعد از مشکلات اخیر پرشین بلاگ مدتی ست هر پست جدیدی که می گذارم نمایش داده نمی شود ایمیل هم که می زنیم مدام این پیام داده می شود خطا در ارسال پیام که چیز بعیدی ست ...

lمحمد مدنی

آقایان محترم ، من مشکل دارم . بارها نوشته ام و هیچکس محل نمی گذارد . یک تلفن هم نداده اید که من حرفم را با یک نفر بزنم . هرچه مطلب ارسال میکنم از چند هفته پیش تا حالا در صفحه اول وبلاگم نمایش داده نمی شود که نمی شود . یک نفر هم نمی گوید اشکال از کجاست . هرچه هم به پشتیبانی ایمیل زده ام انگار نه انگار . محمد مدنی

قاسم استرکی

باسلام چراهرچه فیلم ارسال میکنم در وبلاگ نمایش داده نمیشن جدیدا این مشکل پیش اومده .ممن.ن میشم راهنمایی کنید

سامان

با سلام کسانی که پست میزارن و در وبلاگ نمایش داده نمیشه فعلا تنها راهش اینه که یک بار پوسته قالب را عوض کنید وقتی این کا را کنید نمایش داده میشه البته وقتی چند پست جدید گزاشتید این کار را هر دفعه باید انجام دهید موفق باشید

س

چرا پست جدید که میذارم نمایش داد نمیشه؟

پست جدیدم نمایش داده نمیشه چیکار کنم؟

عصیان

سلام مطالب جدید من هم در وبلاگ نمایش داده نمیشه. بنظر می رسه این مشکل عمومیه. لطفا رسیدگی کنید...

سارا

چرا پستم ثبت نمیشع؟ چرا هیچ کس پاسخگو نیس!!!

سارا

جای تاسف داره اصلا اهمیتی براتون نداره