ثبت وبلاگ در موتور جستجو

موتورهای جستجو معمولا پس از مدتی از راه اندازی سایت ها و وبلاگ ها ، نام و مطالب آنها را  ثبت می کنند. این پروسه ٢ الی ۶ هفته به طول می انجامد . اما برای سرعت بخشیدن به  ثبت وبلاگ و مطالب شما در موتورهای جستجو ، باید این عمل را خودتان انجام دهید و نام وبلاگ خود را در موتور های جستجو ثبت کنید.

برای ثبت آدرس وبلاگ خود در گوگل شما میتوانید به آدرس  www.google.com/addurl.html  مراجعه و وبلاگ خود را ثبت کنید. دقت کنید که داخل فرم مخصوص در آن صفحه آدرس کامل وبلاگ را بهمراه پیشوند http:// باید وارد کنید و در ضمن نیازیبه ثبت همه صفحات نیست و فقط صفحه اصلییا همان homepage کافیاست چون گردشگر گوگل بنام Googlebot بقیه محتوایسایت را از همان صفحه اول پیدا میکند. پس فراموش نکنید که صفحه اصلیشما باید به همه نقاط وبلاگ لینک داشته باشد.

ابزار :
سایت زیر این توانایی را دارد که سایت شما را در ۱۵۰موتور جستجو ثبت کند:
http://www.searchengineoptimizationcompany.ca/tools/search-engine-submitter
پس از وارد کردن آدرس سایت و ایمیل خود دکمه ADD URL رابزنید و صبر کنید تا مراحل ثبت انجام شود. این کار حدود ۳تا ۸ دقیقه طول می کشد.

/ 156 نظر / 56 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ناصر

سلام آدرس یو آر الی که گزاشتید برای ثبت در 150 موتور جستجو این آدرس فعال نیستش اگه امکانش هست یه آدرس دیگه رو معرفی کنید که چنین کارو رو انجام بده

محمد

سلام من هرکاری میکنم نمیتونم وبلاگمو ثبت گوگل کنم

mohammad

سلام وبلاگ بنده کاملا علمی است و مطالب علمی هر روز گذاشته میشه خواهشمندم واسم ثبت گوگل کنید

mohammad

واسه منم ثبت کنید لطفا woundcare.persianblog.ir

فریبا

لطفا واسه منم بزنین هر کاری کردم نشد ترو خدا خاهش میکنم

محمد خدادادی

لطفا وبلاگ بنده ی حقیر را نیز ثبت کنید ممنون میشوم با تشکر

محمد خدادادی

لطفا وبلاگ بنده ی حقیر را نیز ثبت کنید منون میشوم با تشکر